Nawigacja

Sport w szkole

Sukcesy par tanecznych

SUKCESY PAR TANECZNYCH (UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY) REPREZENTUJĄCYCH  SP 19 NA TURNIEJACH TAŃCA TOWARZYSKIEGO
opiekun: mgr Jarosław Tomalak
 

 

Rok szkolny  2017/2018

XIV Otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim - 03.12.2017r.
Solistki 6-7 lat
I miejsce - Maja Wierzbicka
Gr. 6-7 lat /H/
I miejsce- Michał Ławicki, Kinga Bednarczyk
Gr. 6-7 lat /G, F/
I miejsce- Kuba Skrobczyński, MilenaTomkiel
I miejsce- Marcin Chiliński, Weronika Chilińska
Gr. 8-9 lat /G, F/
I miejsce- Daniel Lul, Maja Zieniewicz
II miejsce- Krzyś Sebastianiuk, Wiktoria Gutowska
II miejsce-Wojtek Rochalski, Ada Parczyńska
Gr. 10-11 lat /G, F/
I miejsce- Paweł Pasko, Marta Remża
II miejsce- Tomek Sebastianiuk, Gabrysia Giegiel
Gr. 12-13 lat /G, F/
I miejsce- Piotr Wierzba, Paulina Kulesza


Rok szkolny  2016/2017

Mistrzostwa Szepietowa w Tańcu Towarzyskim o Puchar Burmistrza Szepietowa- 03.06.2017r.
Grupa 6-7 lat H grupa początkująca
miejsce I Daniel Lul, Maja Zieniewicz /superpuchar/
Grupa 10-11 lat G grupa średniozaawansowana]
miejsce I Paweł Pasko, Marta Remża /superpuchar/
Grupa 10-11 lat F
miejsce I Piotr Wierzba, Paulina Kulesza /superpuchar/

X Otwarte Mistrzostwa MDK w Tańcu Towarzyskim - 28.05.2017 r.
Grupa 6-7 lat H grupa początkująca
miejsce I Daniel Lul, Maja Zieniewicz /superpuchar/
miejsce I Marcin Chiliński, Weronika Chilińska /superpuchar/
miejsce I Jakub Skrobczyński, Milena Tomkiel /superpuchar/
Grupa 6-7 lat F grupa zaawansowana
miejsce I Krzyś Sebastianiuk, Wiktoria Gutowska /superpuchar/
miejsce I Wojtek Rochalski, Ada Parczyńska /superpuchar/
Grupa 8-9 F lat grupa początkująca
miejsce I Dominik Tomera, Julia Klim /superpuchar/
Grupa 10-11 lat H grupa początkująca
miejsce II Remigiusz Niewiński, Kasia Bukraba
miejsce II Krzyś Kulbacki, Gabrysia Bajena
Grupa 10-11 lat G grupa średniozaawansowana]
miejsce I Paweł Pasko, Marta Remża /superpuchar/
miejsce II Tomek Sebastianiuk, Gabrysia Giegiel
Grupa 10-11 lat F
miejsce I Piotr Wierzba, Paulina Kulesza /superpuchar/
Solistki 6-7 lat
miejsce I - Zosia Grądzka /superpuchar/
miejsce I - Natalka Sołomianko /superpuchar/
miejsce I - Milena Rogowska /superpuchar/

V Mistrzostwa SP 43 w Tańcu Towarzyskim - 02.04.2017r.
6-7 lat - gr. początkująca
miejsce I Daniel Lul, Maja Zieniewicz /superpuchar/
miejsce I Marcin Chiliński, Weronika Chilińska /superpuchar/
6-7 lat - gr. zaawansowana
miejsce I Krzyś Sebastianiuk, Wiktoria Gutowska
8-9 lat - gr. zaawansowana
miejsce I Paweł Pasko, Marta Remża /superpuchar/
miejsce I Dominik Tomera, Julia Klim
miejsce III Tomek Sebastianiuk, Gabrysia Giegiel
 10-11 lat - gr. zaawansowana
miejsce II Piotr Wierzba, Paulina Kulesza / superpuchar/
Solistki 6-7 lat
miejsce I - Zosia Grądzka /superpuchar/

III Mistrzostwa Zambrowa w Tańcu Towarzyskim - 11.03.2017r.
Grupa 6-7 lat - I miejsce Daniel Lul, Maja Zieniewicz /superpuchar/
Grupa 8-9 lat - I miejsce Paweł Pasko, Marta Remża /superpuchar/
Grupa 10-11 lat - I miejsce Piotr Wierzba, Paulina Kulesza / superpuchar/
Solistki 6-7 lat - miejsce I Milena Rogowska /superpuchar/

XIII Otwarte Mistrzostwa SP 2 w Tańcu Towarzyskim - 21.01.2017 r.
Wyniki par tanecznych :
Grupa 6-7 lat:
miejsce I Daniel Lul, Maja Zieniewicz /superpuchar/
miejsce I Krzyś Sebastianiuk, Weronika Gutowska /superpuchar/
miejsce II Wojtek Rochalski, Ada Parczyńska
Grupa 8-9 lat
miejsce I Paweł Pasko, Marta Remża /superpuchar/
miejsce I - Dominik Tomera, Julia Klim
miejsce II - Tomek Sebastianiuk, Gabrysia Giegiel
miejsce III - Szymon Michałowski, Asia Kuczyńska
Solistki 6-7 lat
miejsce I - Natalia Sołomianko /superpuchar/
Solistki do 9 lat
miejsce I - Gabriela Bajena /superpuchar/

XX Jubileuszowy Mikołajkowy OTTT o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie-17.12.2016r.
Grupa 10-11 F
miejsce III – Piotr Wierzba, Paulina Kulesza

XIII Otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim -04.12.2016r.
Grupa 6-7 lat /początkująca/
miejsce I Daniel Lul, Maja Zieniewicz /superpuchar/
Grupa 6-7 lat /zaawansowana/
miejsce I - Wojciech Rochalski, Ada Parczyńska /superpuchar/
Grupa 8-9 lat
miejsce I Paweł Pasko, Marta Remża /superpuchar/
miejsce II - Dominik Tomera, Julia Klim
miejsce III - Szymon Michałowski, Asia Kuczyńska
Solistki 6-7 lat
miejsce I - Milena Tomkiel /superpuchar/


XVII Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Choroszczy -12.06.2016r.
kat. 10-11 lat
III miejsce - Piotr Wierzba, Zuzanna Matyskiel

Rok szkolny  2015/2016

IX Otwarte Mistrzostwa MDK w Tańcu Towarzyskim – 21.05.2016r.
kat. 6-7 lat
I miejsce /superpuchar/ - Krzyś Sebastianiuk, Wiktoria Gutowska
kat. 10-11 lat
I miejsce - Piotr Wierzba, Zuzanna Matyskiel / superpuchar /
kat. solistki 6-7 lat
I miejsce /superpuchar/ - Ada Parczyńska
kat. solistki do 9 lat
I miejsce – Marta remza
I miejsce – Gabriela Bajena
II miejsce – Julia Klim


T.T.T„O Puchar Dyrektora SP 43 w Białymstoku” 17 kwietnia 2016r.
kat. 6-7 lat
I miejsce /superpuchar/ - Krzyś Sebastianiuk, Wiktoria Gutowska
kat. 8-9 lat gr. początkująca
I miejsce /superpuchar/ - Paweł Pasko, Marta Remża
kat. 8-9 lat
I miejsce /superpuchar/ - Dominik Tomera, Julia Klim
kat. 10-11 lat
I miejsce - Piotr Wierzba, Zuzanna Matyskiel
kat. solistki 6-7 lat
I miejsce /superpuchar/ - Ada Parczyńska


Turniej tańca o Puchar Wójta Gminy Sokoły – 02.04.2016r.
kat. 6-7 lat
I miejsce/ superpuchar/ - Krzyś Sebastianiuk, Wiktoria Gutowska
kat. 8-9 lat gr. początkująca
I miejsce /superpuchar/ - Paweł Pasko, Marta Remża
kat. 8-9 lat
I miejsce/superpuchar/ - Dominik Tomera, Julia Klim

II Otwarte Mistrzostwa w Tańcu Towarzyskim –  Zambrów 12.03.2016r.
grupa 8-9 lat
I miejsce - Dominik Tomera, Julia Klim /Superpuchar/
I miejsce - Paweł Pasko, Marta Remża /Superpuchar/
grupa 10 -11 lat
I miejsce - Mariusz Niedźwiedzki, Paulina Kulesza /Superpuchar/
solistki do 7 lat
I miejsce - Ada Parczyńska/Superpuchar/
solistki do 9 lat
I miejsce - Gabrysia Bajena/Superpuchar/


Turniej Tańca Towarzyskiego dla Par Rekreacyjnych - Mońki 06.03.2016
grupa 8-9 lat
I miejsce - Dominik Tomera, Julia Klim /Superpuchar/
II miejsce - Szymon Michałowski, Asia Kuczyńska
grupa 10 -11 lat
II miejsce - Mariusz Niedźwiedzki, Paulina Kulesza
solistki do 9 lat
II miejsce - Ada Parczyńska
 

Rok szkolny  2014/2015
III Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Dyrektora SP 43” – 26.04.2015r
Klasa I
I miejsce – Dominik Tomera, Julia Klim
VIII Otwarte Mistrzostwa MDK w Tańcu Towarzyskim-31.05.2015
Klasa I
miejsce I – Tomek Sebastianiuk, Gabrysia Giegiel /superpuchar/
miejsce I – Dominik Tomera, Julia Klim
Klasa III
miejsce I – Maciek Domalewski, Eliza Czyżewska /superpuchar/
solistki młodsze
miejsce I – Monika Dąbrowska /superpuchar/
solistki młodsze
miejsce I – Paulina Kulesza /superpuchar/
miejsce II- Zuzanna Matyskiel
XI Otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim -07.12.2014r
Klasy I
I miejsce – Tomek Sebastianiuk, Gabrysia Giegiel /superpuchar/
I miejsce – Dominik Tomera, Julka Klim
Klasy II
I miejsce – Marcin Niedźwiedzki, Paulina Kulesza /superpuchar/
Klasy III
I miejsce – Rałał Łazarczyk, Zuzanna Matyskiel/superpuchar/
Klasy IV
III miejsce – Maciej Gierałtowski, Julia Mikołanis
III miejsce- Marcin Niedźwiedzki, Oliwia Chaniewska
Klasy V
II miejsce- Kuba Sawicki, Karolina Kulesza
Solistki klasy I-III
I miejsce – Żaneta Czajkowska /superpuchar/
XII Mistrzostwa SP 2 w Tańcu Towarzyskim – 24.01.2015r.
Klasy I
I miejsce – Dominik Tomera, Julka Klim /superpuchar/
Klasy II
I miejsce – Marcin Niedźwiedzki, Paulina Kulesza /superpuchar/
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek – 18.04.2015r.

  • kat. do 7 lat

I miejsce – Dominik Tomera, Julka Klim /superpuchar/

  • kat. 8-9 lat

II miejsce – Marcin Niedźwiedzki, Paulina Kulesza

  •  solistki

II miejsce: Karolina Kulesza
taniecRok Szkolny 2013/2014

  • XI Mistrzostwa SP 2 w Tańcu Towarzyskim – 25.01.2014 r.

Klasy I
I miejsce /superpuchar/- Kacper Makarewicz, Żaneta Czajkowska
Klasy II
I miejsce – Maciej Salejko, Anna Bejda
Klasy III
III miejsce- Rafał Łazarczyk, Zuzia Matyskiel
Klasy IV
III miejsce- Kuba Sawicki, Karolina Kulesza.

  • „Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego- Augustów 2013” – 08.12.2013 r.

Grupa 10-11
IV miejsce – Maciej Gierałtowski, Julia Mikołanis

  • Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego w Tańcu Towarzyskim – 15.12.2013 r.

Grupa do 7 lat
I miejsce /mistrzostwo okręgu/ – Kacper Makarewicz, Żaneta Czajkowska
Grupa 8-9 lat
II miejsce – Rafał Łazarczyk, Zuzia Matyskiel
III miejsce – Marcin Niedźwiedzki, Paula Kulesza
Grupa 10-11
I miejsce /mistrzostwo okręgu/ – Jakub Sawicki, Karolina Kulesza
IV miejsce- Marcin Niedźwiedzki, Oliwia Chaniewska

  • X otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim – 24.11.2013

Klasy 0
I miejsce – Adrian Bołtruczuk, Julia Zygmunt /superpuchar/
klasy I
I miejsce – Eryk Wilkiewicz, Marta Remża /superpuchar/
 klasy II
I miejsce – Maciej Domalewski, Eliza Czyżewska /superpuchar/
I miejsce – Mariusz Niedźwiedzki, Paulina Kulesza
I miejsce – Maciej Salejko, Anna Bejda
 klasy III
II miejsce – Marcin Niedźwiedzki, Oliwia Chaniewska
 klasy IV
I miejsce – Maciej Gierałtowski, Julia Mikołanis /superpuchar/
 klasy V
III miejsce – Kuba Sawicki, Karolina Kulesza
 
Rok Szkolny 2012/2013

  • I Mistrzostwa SP 43 w tańcu Towarzyskim-13.04.2013

Klasy I
I miejsce – Mariusz Niedźwiedzki, Paulina Kulesza
I miejsce – Maciej Domalewski, Eliza Czyżewska
Klasy II
   I miejsce – Dawid Charkiewicz, Zuzanna Matyskiel
Klasy III
   III miejsce – Kuba Sawicki, Karolina Kulesza – superpuchar

  • Mistrzostwa SP 32 w Tańcu Towarzyskim – „Taniec z Gwiazdami” – 23.03.2013 r

Klasy I
I miejsce – Maciej Domalewski, Eliza Czyżewska – superpuchar ,I miejsce – Mariusz Niedźwiedzki, Paulina Kulesza
Klasy II
I miejsce – Dawid Charkiewicz, Zuzanna Matyskiel,
Klasy III
I miejsce – Kuba Sawicki, Karolina Kulesza – superpuchar , II miejsce – Maciej  Gierałtowski, Anna Wołkowycka

  • „Mistrzostwa SP 26 w Tańcu Towarzyskim” – 08.06.2013r

Klasy I
I miejsce – Mariusz Niedźwiedzki, Paulina Kulesza
Klasy II
I I miejsce – Rafał Łazarczyk, Dominika Mrowińska

  • Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego – Mońki 2013 / 21.04.2013r/.

Grupa 8-9 G
IV miejsce – Mariusz Niedźwiedzki, Paulina Kulesza  –  8-9 lat
Grupa 10-11F
IV miejsce – Kuba Sawicki, Karolina Kulesza – 10-11 lat

  • X otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim – 25.11.2012

    I miejsce – Maciej Domalewski, Eliza Czyżewska – superpuchar
I miejsce – Mariusz Niedźwiedzki, Paulina Kulesza
Klasy II
    III miejsce- Dawid Charkiewicz, Zuzanna Matyskiel
Klasy III
    II miejsce- Kuba Sawicki, Karolina Kulesza
 
Rok Szkolny 2011/2012

  •  VIII Otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim /listopad/

Klasy I
I miejsce-Kacper Sacharewicz, Zosia Siemieńczuk
 Klasy II
I miejsce- Marcin Hołowienko, Dominika Mrowińska
Klasy III
III miejsce Franek Sułkowski, Julia Mikołanis
Klasy IV
II miejsce -Andrzej Dańko, Natalia Świsłocka
III miejsce-Łukasz Janowicz, Kinga Janowicz
 Klasy VI
II miejsce-Ignacy Sułkowski, Dominika Waraksa
III miejsce- Piotr Wawrentowicz, Natalia Owłasiuk

  • Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Burmistrza Moniek” – 18.03.2012 r.

Grupa taneczna do 7 lat
I miejsce – Kuba Mikłosz , Julia Mikołanis
Grupa taneczna 8-9 lat
I miejsce- Marcin Hołowienko , Dominika Mrowińska, II miejsce – Kuba Sawicki , Karolina Kulesza
Grupa taneczna 12-13 lat
IV miejsce – Piotr Wawrentowicz , Natalia Owłasiuk

  • Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Puchar Podlasia”-12.05.2012

Grupa taneczna do 7 lat – klasa 0
I miejsce: Mariusz Niedźwiecki, Paulina Kulesza
Grupa taneczna 8-9 lat H – klasa I
I miejsce: Kuba Mikłosz, Julia Mikołanis, I miejsce: Maciej Salejko, Anna Bejda
Grupa taneczna 8-9 lat G – klasa II
I miejsce: Marcin Hołowienko, Dominika Mrowińska, II miejsce: Kuba Sawicki, Karolina Kulesza
Grupa taneczna 10-11 lat F – klasa IV
III miejsce: Andrzej Dańko, Natalia Świsłocka
 
Rok Szkolny 2010/2011

  • I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego OPTIS 2010

Kat. 10-11 lat klasa E
II miejsce- Daniel Szymański , Monika Grygieńcza

  • II Ogólnopolski T.T.T. – Miedzyrzec Podlaski-09.10.2010

III miejsce- Daniel Szymański , Monika Grygieńcza

  • VI Turniej Tańca Towarzyskiego – „Centre of Europe Cup” Suchowola 2010

IV miejsce- Daniel Szymański , Monika Grygieńcza
 
Rok Szkolny 2009/2010

  • VIII Otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim-06.12.2009

Łukasz Szkiłądź, Anna Gryc -I miejsce /14-15E/- Puchar Dyrektora SP 19
Paweł Gołębiewski, Dominika Chimkowska – I miejsce /14-15E/
Bartek Purta, Martyna Magnuszewska – I miejsce/14-15E/
Krzyś Grygieńcza, Paulina Bąkowska – III miejsce/14-15E/
Daniel Szymański, Monika Grygieńcza – I miejsce/10-11E/ – Superpuchar
 
   Rok szkolny 2007/2008

  • Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego HADEK 2007” – / Hajnówka 27.11.2007/ -I miejsce w kat. klas I-IV – Daniel Szymański, Monika Grygieńcza, II miejsce – Adrian Wargulewski, Karolina Łapińska,
  • „IV Otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim” – /02.12.2007/ – I miejsce w kat. klas II-III – Daniel Szymański, Monika Grygieńcza,
  • Mistrzostwa SP 2 w Tańcu Towarzyskim – /19.01.2008/ – I miejsce w kat. klas I – Jan Karpiuk, Klaudia Zalewska, I miejsce w kat. klas II – Daniel Szymański, Monika Grygieńcza,
  • „VI Mistrzostwa SP 32 w Tańcu Towarzyskim” – /01.03.2008/ – I miejsce w kat klas I – Ignacy Sułkowski , Natalia Owłasiuk, I miejsce w kat klas I – Daniel Szymański, Monika Grygieńcza,
  • Turniej Tańca Towarzyskiego – /16.03.2008 Bielska Podlaski/ – I miejsce w kat klas III – Daniel Szymański, Monika Grygieńcza,
  • Turniej Tańca Towarzyskiego – /Łapy 20.04.2008/ – I miejsce w kat. klas II – Ignacy Sułkowski, Natalia Owłasiuk, I miejsce w kat. klas IV – Bartek Purta, Martyna Magnuszewska,
  • „IV Otwarte Mistrzostwa Hajnówki w Tańcu Towarzyskim” – /17.05.2008/ – I miejsce w kat. klas III – Daniel Szymański, Monika Grygieńcza, I miejsce w kat. klas IV – Bartek Purta , Martyna Magnuszewska.

 Rok szkolny 2006/2007

  • Turniej Tańca Towarzyskiego – /Hajnówka 19.11.2006/ – I miejsce w kat. klas I-III – Bartek Purta, Kinga Gąsiorowska, I miejsce w kat. klas IV-VI – Adrian Kalisz , Anna Gierasimowicz,
  • „III Otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim” – /03.12.2006/- I miejsce w kat . klas VI – Adrian Kalisz , Anna Gierasimowicz, ,
  • „Mistrzostwa SP 2 w Tańcu Towarzyskim” – /18.02.2007/- I miejsce w kat. klas I-III – Adrian Wargulewski, Agata Kwiatkowska,
  • „V Mistrzostwa SP 32 w Tańcu Towarzyskim” – /13.03.2007/ – I miejsce w kat. klas VI – Adrian Kalisz , Anna Gierasimowicz,
  • Turniej Tańca Towarzyskiego – /Bielsk Podlaski 18.03.2007/- I miejsce w kat. klas I-III  – Adrian Wargulewski, Agata Kwiatkowska, I miejsce w kat. klas VI – Adrian Kalisz , Anna Gierasimowicz,
  • „III Otwarte Mistrzostwa Hajnówki w Tańcu Towarzyskim” – /27.05.2007/ –  I miejsce w kat. klas VI – Adrian Kalisz , Anna Gierasimowicz.

Rok szkolny 2005/2006

  • „II Otwarte Mistrzostwa SP 19 w Tańcu Towarzyskim” – /20.11.2005/ – I miejsce  miejsce w kategorii dzieci starszych – Grześ Kulikowski, Anna Gierasimowicz,
  • Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Burmistrza Bielska Podlaskiego” – /28.05.2006/ – I miejsce w kat. klas I-III – Bartosz Purta, Kinga Gąsiorowska.

 
Rok szkolny 2003/2004, 2004/2005

  • Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego „Tip-Top 2003” – /30.03.2003/ – I miejsce – Adrian Kalisz, Ania Szugzda, II miejsce Krzyś Kurowicki, Anna Gierasimowicz,
  • Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego – /Bielsk Podlaski 09.03.2003/ – I miejsce – Adrian Kalisz Anna Szugzda,
  • Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 32 w Tańcu Towarzyskim – /22.11.2003/ – I miejsce Krzyś Kurowicki, Anna Gierasimowicz,
  • II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „TWIST” – /28.02.2004/ – I miejsce-Krzyś Kurowicki, Anna Gierasimowicz

          Największe sukcesy w roku szkolnym 2002/2003 i 2001/2002 odnosiła para tańca sportowego-od roku 2003/2004 absolwenci naszej szkoły: Dariusz Śliwiński i Paulina Szugzda, która zajmowała czołowe miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego reprezentując naszą szkołę w kategorii  dzieci 12-13 lat .W 2003r. para awansowała do wyższej klasy tanecznej.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
    ul. Mieszka I 18
    15-054 Bia­ły­stok
  • tel. 85 73 23 000
    fax. 85 74 06 019

Galeria zdjęć