Nawigacja

Sport w szkole

Sukcesy sportowe

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2016/2017

Igrzyska Miasta Białegostoku w Drużynowych Biegach Przełajowych

- dziewczęta - V miejsce  - op. Z. Zielińska

Igrzyska Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych

- dziewczęta - V miejsce  - op. J. Kubiak - Babińska

Igrzyska Miasta Białegostoku w Badmintonie

- dziewczęta - IV miejsce - op. Z. Zielińska

Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju

- dziewczęta - III miejsce - op. J. Kubiak - Babińska

- chłopcy - V- VI miejsce - op. A. Popławski

Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce klas VI

- dziewczęta - III miejsce - op. J. Kubiak - Babińska

- chłopcy - II miejsce - op. A. Popławski

Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej klas VI

- dziewczęta - V- VI miejsce - op. J. Kubiak - Babińska

- chłopcy - V - VI miejsce - op. A. Popławski

Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej klas V

- dziewczęta - V  VI miejsce - op. Z. Zielińska

Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce  klas V

- dziewczęta - III miejsce - op. Z. Zielińska

- chłopcy - II miejsce - op. T. Tomaszewski

Igrzyska Miasta Białegostoku w Halowej Piłce Nożnej chłopców klas V

- chłopcy - V - VI  miejsce - op. T. Tomaszewski

Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce

- dziewczęta drużynowo - III miejsce - op. J. Kubiak - Babińska

- dziewczęta indywidualnie:

I miejsce w biegu na dystansie 60m - Sylwia Tarasiewicz

I miejsce w biegu na dystansie 200m - Hanna Gontowska

I miejsce w skoku w dal - Sylwia Tarasiewicz

II miejsce w chodzie na dystansie 3000m - Oliwia Chren

II miejsce w sztafecie 4x60m - Hanna Gontowska, Aleksandra Grybowicz, Oliwia Chren, Sylwia Tarasiewicz

III miejsce w biegu na dystansie 60m - Hanna Gontowska

III miejsce w skoku w dal - Wiktoria Gieniusz

IV miejsce w rzucie dyskiem - Olga Prus

V miejsce w chodzie na dystansie 3000m - Lidia Łozowik

VII miejsce w rzucie oszczepem - Zuzanna Ostaszewska

- chłopcy indywidualnie - op. A. Popławski

I miejsce w chodzie na dystansie 3000m - Damian Makarewicz

V miejsce w skoku wzwyż - Paweł Murawski

VII miejsce w pchnięciu kula - Karol Lewicki

VIII miejsce w rzucie oszczepem - Jakub Jenorowski

Igrzyska Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce

- dziewczęta indywidualnie:  op. J. Kubiak - Babińska

II miejsce w skoku w dal - Sylwia Tarasiewicz

III miejsce w chodzie na dystansie 3000m - Oliwia Chren

 

Rok szkolny 2015/2016

Igrzyska Miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- dziewczęta - VI miejsce - op. Z. Zielińska

Igrzyska Miasta Białegostoku w Pływaniu

- dziewczęta - VI miejsce - op. J. Kubiak - Babińska

- chłopcy - V miejsce - op. B. Konopko

Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju

- dziewczęta - VII miejsce - op. J. Kubiak - Babińska

Igrzyska Miasta Białegostoku w Czwórboju Lekkoatletycznym

- dziewczęta - VI miejsce - op. J. Kubiak - Babińska

Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce

- dziewczęta indywidualnie: - op. J. Kubiak - Babińska

I miejsce w chodzie na dystansie 3000m - Sandra Kruk

IV miejsce w rzucie dyskiem - Diana Wasilewska

VII miejsce w biegu na dystansie 200m - Wiktoria Sypytkowska

VIII miejsce w skoku w dal - Aleksandra Kozłowska

VIII miejsce w chodzie na dystansie 3000m - Amelia Popko

- chłopcy indywidualnie: op. B. Konopko

IV miejsce w biegu na dystansie 60m - Marcel Wróblewski

IV miejsce w chodzie na dystansie 3000m - Piotr Bobka

VI miejsce w skoku w dal - Marcel Wróblewski

Igrzyska Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce

dziewczęta indywidualnie: op. J. Kubiak - Babińska

II miejsce w chodzie na dystansie 3000m - Sandra Kruk

  • Igrzyska Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych

– dziewczęta – VII miejsce – Joanna Kubiak – Babińska

– chłopcy – VI miejsce – Bogdan Konopko

  • Igrzyska Miasta w Unihokeju

– dziewczęta – I miejsce – Joanna Kubiak – Babińska

– chłopcy – V miejsce – Bogdan Konopko

  • Igrzyska Miasta w Koszykówce

– dziewczęta – III miejsce – Joanna Kubiak – Babińska

– chłopcy – II miejsce – Bogdan Konopko

  • Igrzyska Miasta w Piłce Ręcznej

– dziewczęta – V miejsce – Joanna Kubiak – Babińska

– chłopcy – V miejsce – Bogdan Konopko

  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju

– dziewczęta – VII miejsce – Joanna Kubiak – Babińska

Rok szkolny 2014/2015

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – IV miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju dziewcząt klas VI – III miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju chłopców klas VI – III miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Badmintonie dziewcząt klas VI – IV miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce klas VI

– dziewczęta – III miejsce (Z. Zielińska)

– chłopcy – I miejsce (T. Tomaszewski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej dziewcząt klas VI – IV miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Pływaniu dziewcząt klas VI – II miejsce (Z. Zielińska)
    • Katarzyna Fiedoruk -50 m stylem dowolnym – I miejsce
    • Karolina  Rynkowska-50 m stylem klasycznym – IV miejsce
    • Sztafeta 6×25 m – II miejsce
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce klas V

– dziewczęta – III miejsce  (J. Kubiak – Babińska)

– chłopcy – II miejsce (B. Konopko)

  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce dziewcząt klas VI – V miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce chłopców klas VI  – II miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Pływaniu dziewcząt klas VI – Katarzyna Fiedoruk -50 m stylem dowolnym – II miejsce (Z. Zielińska)

W miejskim współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych za I semestr roku szkolnego 2014/2015 nasza szkoła zajęła IV miejsce w mieście, dziewczęta – II miejsce, chłopcy – V miejsce.

Rok szkolny 2013/2014

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – II miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce klas VI

– dziewczęta – III miejsce (Z. Zielińska)

– chłopcy – II miejsce (A. Popławski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej dziewcząt klas VI – III miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju dziewcząt klas VI – III miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce klas V

– dziewczęta – III miejsce (Z. Zielińska)

  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Łyżwiarstwie szybkimIV miejsce (Z. Zielińska, B. Konopko)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce dziewcząt klas VI – IV miejsce (Z. Zielińska)

 

Rok szkolny 2012 / 2013

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych klas VI

– dziewczęta – III miejsce (J. Kubiak – Babińska)

– chłopcy – III miejsce (B. Konopko)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce klas VI

– dziewczęta – III miejsce (J. Kubiak – Babińska)

– chłopcy – II miejsce (B. Konopko)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju klas VI

– dziewczęta – I miejsce (J. Kubiak – Babińska)

– chłopcy – I miejsce (B. Konoko)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Czwórboju Lekkoatletycznym klas VI

– dziewczęta – II miejsce (J. Kubiak – Babińska)

– chłopcy – III miejsce (B. Konopko)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej chłopców klas VI  – II miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce klas V

– dziewczęta – III miejsce (Z. Zielińska)

– chłopcy – II miejsce (A. Popławski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej chłopców klas V – II miejsce (A. Popławski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce dziewcząt  (J. Kubiak – Babińska)

– wyniki indywidualne

  • Zalewska Milena – chód sportowy na dystansie 3000 m – I miejsce
  • Kruk Knga – bieg na dystansie 60 m – III miejsce
  • Kruk Kinga – rzut dyskiem – II miejsce
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce chłopców – III miejsce drużynowo (B. Konopko)

– wyniki indywidualne

  • Późniewski Bartosz – bieg na dystansie 60 m – II miejsce
  • Kropiewnicki Kacper – bieg na dystansie 1000 m – II miejsce
  • Późniewski Bartosz – skok w dal – I miejsce
  • Łukawski Daniel – rzut oszczepem – I miejsce
  • Sztafeta 4×60 m – III miejsce
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej chłopców klas VI – V miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju dziewcząt  klas VI – V miejsce (J. Kubiak – Babińska)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju chłopców klas VI  – V miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce dziewcząt klas VI – IV miejsce i Puchar Fair – play (J. Kubiak – Babińska)
  • Podlaskie Igrzyska w Lekkiej Atletyce

– dziewczęta – wyniki indywidualne (J. Kubiak – Babińska)

  • Kruk Kinga – bieg na dystansie 60 m – IV miejsce
  • Kruk Kinga – rzut dyskiem – II miejsce

– chłopcy – wyniki indywidualne (B. Konopko)

  • Późniewski Bartosz – bieg na dystansie 60m – I miejsce
  • Późniewski Bartosz – skok w dal – I miejsce

W miejskim współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych za rok szkolny 2012/2013 nasza szkoła zajęła III miejsce w mieście.

W wojewódzkim współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych za rok szkolny 2012/2013 nasza szkoła zajęła VII miejsce w województwie

 

Rok szkolny 2011 / 2012

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas V – III miejsce (J. Kubiak – Babińska)

– chłopców klas V – II miejsce (B. Konopko)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas VI – III miejsce (Z. Zielińska)

– chłopców  klas VI – II miejsce (T. Tomaszewski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej chłopców klas VI – II miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców klas IV – VI drużynowo  – III miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju chłopców klas VI – I miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce chłopców

wyniki indywidualne: (T. Tomaszewski)

  • Przemielewski Patryk – bieg na dystansie 200m – III miejsce
  • Przemielewski Patryk – skok w dal – III miejsce
  • Chrzanowski Jakub – rzut dyskiem – III miejsce
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce chłopców klas VI  – V miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej chłopców klas VI  – V miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju chłopców klas VI – IV miejsce (T. Tomaszewski)
  • W Małej Lidze Żubrów ( koszykówka ) chłopcy z klas V – II miejsce (B. Konopko)

W podsumowanu współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych za rok szkolny 2011/2012 chłopcy zajęli II miejsce w mieście

 

Rok szkolny 2010 / 2011

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej dziewcząt klas VI – II miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju dziewcząt klas VI – II miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej

– dziewcząt klas VI – III miejsce (Z. Zielińska)

– chłopców klas VI – II miejsce (A. Popławski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce dziewcząt klas VI – II miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych – III miejsce (A. Popławski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce chłopców klas V – I miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce (Z. Zielińska)

– wyniki indywidualne

  • Dawidowska Sandra – pchnięcie kulą – II miejsce
  • Hanasiuk Kamila – pchnięcie kulą – III miejsce
  • Dawidowska Sandra – rzut dyskiem – I miejsce
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce dziewcząt klas VI – V miejsce (Z. Zielińska)

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce chłopców klas VI – II miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Trójboju Lekooatletycznym chłopców klas IV– III miejsce (Z. Zielińska)
  • Turniej „ Generali Cup” – halowy turniej szkół podstawowych w piłce noźnej chłopców klas V – III miejsce (A. Popławski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce chłopców (B. Konopko)

Wyniki indywidualne:

  • Gorbaczewski Marcin  – bieg na dystansie 600m – I miejsce
  • Łazarczyk Wojciech – pchnięcie kulą –II miejsce
  • Świerszczewski Bartosz – rzut dyskiem –II miejsce

 

Rok szkolny 2008/2009

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej

– dziewcząt klas VI – III miejsce (Z. Zielińska)

– chłopców klas VI – II miejsce (T. Tomaszewski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas VI – II miejsce (Z. Zielińska)

– chłopców klas VI – II miejsce (T. Tomaszewski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas VI – III miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w pływaniu (Z. Zielińska)

– indywidualnie:  Andruszkiewicz Michał – I miejsce

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce dziewcząt (Z. Zielińska)

Wyniki indywidualne:

  • Amonowicz Justyna –  bieg na dystansie 600m – III miejsce
  • Grącka Karolina –  skok w dal – III miejsce
  • Zalewska Karolina – pchnięcie kulą – II miejsce
  • Zalewska Karolina – rzut dyskiem – II miejsce

W podsumowaniu miejskiego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2008/2009 chłopcy zajęli I miejsce w mieście

 

Rok szkolny 2007/2008

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców klas VI – III miejsce (A. Popławski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju dziewcząt klas VI – II miejsce (J. Kubiak – Babińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas VI – III miejsce (J. Kubiak – Babińska)

– chłopców klas VI – II miejsce (A. Popławski )

  • Mistrzostwa Miasta Białegostoku w Halowej Piłce Nożnej chłopców klas V – II miejsce (T. Tomaszewski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce dziewcząt (J. Kubiak – Babińska)

Wyniki indywidualne:

– rzut dyskiem – Zalewska Karolina – II miejsce

– rzut oszczepem – Giedrojć Aleksandra – III miejsce

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce chłopców (A. Popławski)

Wyniki indywidualne:

  • Siemionkowicz Adrian – chód sportowy na 3000m – I miejsce
  • Borowik Piotr – bieg na dystansie 600m – III miejsce
  • Jackowski Marek – bieg na dystansie 1000m – III miejsce
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce

– dziewcząt klas VI – IV miejsce oraz Puchar Fair Play (J. Kubiak – Babińska)

– chłopcy klas VI – II miejsce oraz Puchar Fair – Play (A. Popławski)

 

Rok szkolny 2006/2007

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców klas IV – VI drużynowo – II miejsce (T. Tomaszewski, B. Konoko, A. Popławski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej dziewcząt klas VI – I miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju chłopców klas VI – II miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas VI – III miejsce (Z. Zielińska)

– chłopców klas VI – III miejsce (B. Konopko)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas VI – II miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce chłopców (B. Konopko)

Wyniki indywidualne:

  • Galas Patryk –  bieg na dystansie 200m – III miejsce
  • Andrejczuk Kamil – bieg na dystansie 1000m – III miejsce
  • Kalisz Adrian – chód sportowy na 3000m – I miejsce
  • Kurowicki Krzysztof – chód sportowy na 3000m – II miejsce
  • Szymański Arkadiusz – rzut dyskiem – I miejsce
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju chłopców klas VI– III miejsce (B. Konopko)

 

Rok szkolny 2005/2006

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju dziewcząt klas VI – II miejsce (J. Kubiak – Babińska)
  •  Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas VI – II miejsce (J. Kubiak Babińska)

– chłopców klas VI – I miejsce (T. Tomaszewski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce dziewcząt drużynowo – III miejsce (J. Kubiak – Babińska)

Wyniki indywidualne dziewcząt:

  • sztafeta 4x60m – III miejsce
  • Zajkowska Manuela – rzut oszczepem – II miejsce
  • Sienkiewicz Justyna – rzut oszczepem – III miejsce
  • Daszuta Katarzyna – rzut dyskiem – III miejsce
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce chłopców drużynowo  – III miejsce (T. Tomaszewski)

Wyniki indywidualne:

ü  Korzeniewski Marcin – chód sportowy na dystansie 3000m – I miejsce

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce dziewcząt klas V – II miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce dziewcząt klas VI– III miejsce oraz Puchar Fair – Play (J. Kubiak – Babińska)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju dziewcząt klas VI– IV miejsce oraz Puchar Fair – Play (J. Kubiak – Babińska)

 

Rok szkolny 2004/2005

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt klas VI – II miejsce (J. Kubiak – Babińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Indywidualnych Begach Przełajowych dziewcząt klas IV – VI drużynowo – III miejsce (J. Kubiak – Babińska, Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju dziewcząt klas VI – I miejsce (J. Kubiak – Babińska)
  •  Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas VI – II miejsce (J. Kubiak Babińska)

– chłopców klas VI – I miejsce (A. Popławski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas VI – II miejsce (A. Popławski)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce dziewcząt drużynowo – III miejsce (J. Kubiak – Babińska)

Wyniki indywidualne:

  • Konopko Klaudia – bieg na dystansie 60m – I miejsce
  • Konopko Klaudia –  bieg na dystansie 200m – I miejsce
  • Płaczkowska Dominika – chód sportowy na 3000m – II miejsce
  • sztafeta 4x60m – II miejsce
  • Błaszczyk Joanna – rzut oszczepem – III miejsce
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce chłopców klas VI – drużynowo – III miejsce (A. Popławski)

Wyniki indywidualne:

  • Miastkowski Mateusz – bieg na dystansie 1000m – I miejsce
  • Janczewski Paweł – chód sportowy na 3000m – II miejsce
  • Nowaszewski Dorian – pchnięcie kulą – II miejsce
  • sztafeta 4x60m – III miejsce
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce dziewcząt klas V – II miejsce (J. Kubiak – Babińska)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce

dziewcząt klas VI– III miejsce oraz Puchar Fair – Play (J. Kubiak – Babińska)

chłopców klas VI– IV miejsce (A. Popławski)

  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Unihokeju dziewcząt klas VI– IV miejsce (J. Kubiak – Babińska)
  • Podlaskie Igrzyska w Lekkiej Atletyce dziewcząt– VI miejsce (J. Kubiak – Babińska)

Wyniki indywidualne:

  • Konopko Klaudia – bieg na dystansie 60m – I miejsce
  • Konopko Klaudia – bieg na dystansie 200m – I miejsce
  • Płaczkowska Dominika – chód sportowy na 3000m – IV miejsce
  • sztafeta 4x60m – V miejsce
  • Podlaskie Igrzyska w Lekkiej Atletyce chłopców (A. Popławski)

ü  Miastkowski Mateusz – bieg na dystansie 1000m – II miejsce

W podsumowaniu miejskiego współzawodnictwa sportowego szkoł podstawowych za rok szkolny 2004/2005 nasza szkoła zajęła III miejsce w mieście

W podsumowaniu wojewódzkiego współzawodnictwa spoortowego szkół podstawowych za rok szkolny 2004/2005 dziewczęta klas VI zajęły IV miejsce `

 

Rok szkolny 2003/2004

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas V – II miejsce (J. Kubiak – Babińska)

– chłopców klas V – II miejsce (A. Popławski)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce

– dziewcząt klas VI – II miejsce (Z.Zielińska)

-chłopców klas VI – I miejsce (B. Konopko)

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Unihokeju dziewcząt klas VI – II miejsce (Z. Zielińska)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców klas VI – II miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce chłopców klas VI – drużynowo II miejsce (B. Konopko)

Wyniki indywidualne:

  • Backiel Łukasz – bieg na dystansie 200m – I miejsce
  • Anchim Paweł – chód sportowy na 3000m – II miejsce
  • Łosiewicz Mateusz- chód sportowy na 3000m – II miejsce
  • Backiel Łukasz – bieg na dystansie 60m – I miejsce
  • Seweryn Paweł – rzut oszczepem – I miejsce
  • Kurach Łukasz – bieg na dystansie 600m – III miejsce
  • Charytoniuk Krzysztof – bieg na dystansie 1000m – II miejsce
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce

dziewcząt klas VI – III miejsce (Z.Zielińska)

– chłopców klas VI – V miejsce (B. Konopko)

  • Podlaskie Igrzyska w Lekkiej Atletyce chłopców klas VI – I miejsce drużynowo (B. Konopko)

Wyniki indywidualne:

  • Backiel Łukasz – bieg na dystansie 200m – I miejsce oraz rekord województwa
  • Anchim Paweł – chód sportowy na 3000m – I miejsce oraz rekord województwa
  • Łosiewicz Mateusz- chód sportowy na 3000m – V miejsce
  • Backiel Łukasz – bieg na dystansie 60m – I miejsce
  • Charytoniuk Krzysztof – bieg na dystansie 1000m – VI miejsce

W podsumowaniu współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych za rok szkolny 2003/2004 szkoła zajęła III miejsce w mieście.

 

Rok szkolny 2002/2003

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt klas IV – VI drużynowo – II miejsce (J. Kubiak – Babińska, Z. Zielińska)

Wyniki indywidualne:

  • Konopko Klaudia – II miejsce
  • Normantowicz Sylwia – II miejsce
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Tensie Stołowym – II miejsce (B. Konopko)
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Lekkiej Atletyce ( J. Kubiak – Babińska)

Wyniki indywidualne:

  • Backiel Łukasz – bieg na dystansie 60m – I miejsce
  • Backiel Łukasz – bieg na dystansie 200m – I miejsce
  • Podlaksie Igrzyska w Lekkiej Atletyce (J. Kubiak – Babińska)
  • Backiel Łukasz – bieg na dystansie 200m – II miejsce
  • Backiel Łukasz – bieg na dystansie 60m – V miejsce
  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce klas V

– dziewczęta – III miejsce (A. Awdziej)

– chłopcy – I miejsce (B. Konopko)

 

Rok szkolny 2001/2002

  • Igrzyska Miasta Białegostoku w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt klas IV – VI –    III miejsce drużynowo (J. Kubiak – Babińska, Z. Zielińska)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Koszykówce dziewcząt klas VI – V miejsce (J. Kubiak – Babińska)
  • Igrzyska Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym – drużynowo – IV miejsce (B. Konopko)

Indywiduualnie: Anchim Piotr – IV miejsce

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
    ul. Mieszka I 18
    15-054 Bia­ły­stok
  • tel. 85 73 23 000
    fax. 85 74 06 019

Galeria zdjęć