Szkoła Odkrywców Talentów

„Pomnażaj swoje talenty –

– odważ się być mądrym”.

Z praw­dziwą przy­jem­no­ścią infor­mu­jemy, że Szkoła Pod­sta­wowa nr 19 im. Mieszka I w Białym­stoku dołą­czyła do grona szkół, które otrzy­mały zaszczytny tytuł „Szkoły Odkryw­ców Talen­tów”.

Jest to bez wątpienia powód do dumy, gdyż tytuł ten przyznawany jest szkołom, które w szczególny sposób odkrywają, promują i wspierają uzdolnienia dzieci i młodzieży. Tym samym znaleźliśmy się na ogólnopolskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów.

Znakiem rozpoznawczym wszystkich wyróżnionych szkół są pamiątkowe tablice umiejscowione w holu szkoły oraz certyfikaty:

Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca.

Przyznany nam tytuł to uhonorowanie wieloletniej, systematycznej współpracy naszych uczniów i nauczycieli.

Na stronie internetowej można zapoznać się z naszą ofertą dla uczniów i ich sukcesami.