Rada Rodziców Zebrania i konsultacje Ubezpieczenie Dofinansowanie zakupu podręczników Stypendium szkolne Obiady - karta zgłoszenia, opłaty za okres IX - XII 2017 Komunikat w sprawie wykazu podręczników Informacje

Informacja dotycząca ubiegania się o stypendium szkolne na rok szkolny 2017/2018

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego należy składać w terminie od dnia 1 września do dnia 15 września br. w pokoju nr 107.

Stypendium nie przysługuje:

• uczniom klas zerowych,
  • uczniom, którzy nie zamieszkują na terenie Miasta Białystok.

Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być większa niż kwota 514 zł (netto).

Szczegółowe informacje o stypendium, wniosek i inne wymagane dokumenty do wypełnienia dostępne są na stronie internetowej Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku /w zakładce Dla mieszkańców << Edukacja << Stypendia << Stypendia szkolne/ lub poniżej:

Informacja dotycząca ubiegania się o stypendium szkolne (obliczanie dochodu oraz załączniki)

Wniosek

Pouczenie