Nawigacja

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Laureaci konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich, miejskich Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego Stypendium Motywacyjne Dyrektora Szkoły Medal Mieszko Stypendyści Prezydenta Miasta Białegostoku Super Uczeń SP 19 Medal „Diligentiae” Statuetka ,,Nauczyciel Mądry Sercem”

Laureaci konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich, miejskich

Rok szkolny 2014/2015

Konkursy międzynarodowe

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Łukianiuk Michalina z klasy II a – wyróżnienie

opiekun – mgr Marzenna Dębska

 

Stanisław Sułkowski z klasy II c – wyróżnienie

Michał Turowski z klasy II c – wyróżnienie

opiekun – mgr Katarzyna Moroz

 

Julita Duchnowska z klasy II e – wyróżnienie

opiekun – mgr Beata Purta

 

Aleksandra Sidorczuk z klasy III a – wyróżnienie

opiekun – mgr Bożena Jańczuk

 

Piotr Chartonowicz z klasy III c – wyróżnienie

Wiktor Skiepko z klasy III c- wyróżnienie

opiekun – mgr Elżbieta Łoś

 

Krystian Niezgarski z klasy III e – wyróżnienie

opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej

 

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy EKOPLANETA

Lidia Kraszewska z klasy III e – wyróżnienie

opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej

 

Paweł Trochimczyk z klasy III b

opiekun – mgr Magdalena Popko

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

Jakub Łozowski z klasy I b – wyróżnienie

Wojciech Marcinkiewicz z klasy I b – wyróżnienie

opiekun – mgr Dorota Kunda

 

Krzysztof Andraka z klasy II c – nagroda

Zofia Grela z klasy II c – wyróżnienie

opiekun – mgr Katarzyna Moroz

 

Eryk Anchimowicz z klasy II e – wyróżnienie

opiekun – mgr Beata Purta

 

Olga Sacharczuk z klasy III c – wyróżnienie

opiekun – mgr Elżbieta Łoś

 

Lidia Kraszewska z klasy III e – wyróżnienie

opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej

 

Konkursy wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny „Nowe przygody Reksia”

Gabriela Giegiel z klasy III d – II miejsce

opiekun – mgr Beata Daniszewska

 

Wojciech Marcinkiewicz z klasy I b – wyróżnienie

opiekun – mgr Dorota Kunda

 

Jan Strelczuk z klasy I f – wyróżnienie

opiekun – mgr Jolanta Krajewska – Pikuła

 

Paweł Dadura – z klasy II a – wyróżnienie

opiekun – mgr Marzenna Dębska

 

Wojewódzki konkurs plastyczny „Czy znasz twórczość Tomasza Samojlika?”

Gabriela Giegiel z klasy III d – II miejsce

opiekun – mgr Beata Daniszewska

 

Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej

Chór „Figielek” – statuetka

opiekunowie – mgr Małgorzata Bielawska i mgr Dorota Kunda

 

XII Podlaski Festiwal Wielkanocny

chór „Figielek” – wyróżnienie

opiekunowie – mgr Małgorzata Bielawska i Dorota Kunda

 

Podlaski Konkurs Pieśni Liturgicznej

chór „Figielek” – II miejsce

opiekunowie – mgr Małgorzata Bielawska i Dorota Kunda

 

XIII Przegląd Dziecięcych Teatrów Lalkowych

Zespół ,,Marzenie na scenie” z klasy I h – wyróżnienie

Opiekun – mgr Elżbieta Świsłocka

 

Konkursy miejskie i międzyszkolne

Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament”

Kaja Lebiedzińska z klasy VI b – I miejsce

opiekun – mgr Ewa Kulisiewicz

 

Międzyszkolny Konkurs Rrecytatorski „Poetry Contest”

Karolina Tomczak z klasy IV b – wyróżnienie

opiekun – mgr Ewa Kulisiewicz

 

Miejski Konkurs Literacko – Plastyczny „Wiersze z szuflady”

Szymon Korbut z klasy I f – wyróżnienie

opiekun – mgr Jolanta Krajewska – Pikuła

 

Wiktoria Kluczyk z klasy II a – I miejsce

Olga Sacharczuk z klasy II a – I miejsce

opiekun – mgr Marzenna Dębska

 

Miejski Konkurs „Mistrzowie ekologii” – konkurencja „Ozdoby na choinkę” w ramach projektu Podlaska Akademia Przyrody

klasa II d – II miejsce

opiekun – mgr Kamila Kubajewska

 

Miejski Konkurs  Plastyczny  „Ubieramy choinkę”

Aleksandra Kondzior z klasy III e – nagroda

opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej

 

Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolęda Malucha

Gabriela Perkowska z klasy III f – I miejsce

opiekun – mgr Dorota Gryko

 

Dominik Tomera i Tymoteusz Kostro z klasy I b – nagroda

opiekun – mgr Dorota Kunda

 

Miejski konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie”

Dominika Cisz z klasy I d – nagroda

Wiktoria Kondraszow z klasy I d – nagroda

Konrad Depczyński z klasy I d – wyróżnienie

Mateusz Filipowicz z klasy I d – wyróżnienie

Dominik Szymborski z klasy I d – wyróżnienie

opiekun – mgr Barbara Czarkowska

 

Oliwia Zalewska z klasy I e – nagroda

opiekun – mgr Anetta Czeczuk

 

Oliwia Żałoba z klasy I h – wyróżnienie

opiekun – mgr Elżbieta Świsłocka

 

Eryk Anchimowicz z klasy II e – wyróżnienie

opiekun – mgr Beata Purta

 

Kacper Kubala z klasy III a – nagroda

opiekun – mgr Bożena Jańczuk

 

Wiktoria Kluczyk z klasy III c – wyróżnienie

opiekun – mgr Elżbieta Łoś

 

Gabriela Giegiel z klasy III d – nagroda

Joanna Kuczyńska z klasy III d – nagroda

opiekun – mgr Beata Daniszewska

 

Tomasz Gimik z klasy III e – nagroda

Lidia Kraszewska z klasy III e – wyróżnienie

opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej

 

Miejski konkurs „Życie i twórczość Hansa Christiana Andersena”

Julia Sosnowska z klasy IIIc – I miejsce

Natalia Szoka z klasy IIIc – I miejsce

opiekun – mgr Elżbieta Łoś i mgra Irena Dudaryk

 

Miejskie Konkurs Twórczości Dziecięcej „Modelinkowe cudaki – latające zwierzaki”

Patrycja Piwowarczyk z klasy I a – wyróżnienie

opiekun – mgr Danuta Babicka

 

Stanisław Lewicki z klasy I c – I miejsce

opiekun – mgr Beata Suchodolska

 

Paweł Dadura z klasy II a – wyróżnienie

opiekun – mgr Marzenna Dębska

 

Maja Mogilewska z klasy II c – wyróżnienie

opiekun – mgr Katarzyna Moroz

 

Zuzanna Skowrońska z klasy II e – wyróżnienie

Eryk Anchimowicz z klasy II e – wyróżnienie

Opiekun – mgr Beata Purta

 

Julia Sosnowska z klasy III c – III miejsce

Wiktor Skiepko z klasy III c – wyróżnienie

opiekun – mgr Elżbieta Łoś

 

Kamil Cimoch z klasy III f – II miejsce

Julia Filipowicz z klasy III f – wyróżnienie

opiekun – mgr Dorota Gryko

 

Międzyszkolny Rodzinny Konkurs Plastyczny „Wielkanoc – czas radości i nadziei”

Wiktoria Kondraszow z klasy I d – wyróżnienie

Dominika Cisz z klasy I d – wyróżnienie

opiekun – mgr Barbara Czarkowska

 

Amelia Szerenos z klasy I e – nagroda

Karolina Puchalska z klasy I e – nagroda

Tymoteusz Kowalczuk z klasy I e – nagroda

Salma Aleksandrowicz z klasy I e – nagroda

Kinga Twarowska z klasy I e – nagroda

Oliwia Zalewska z klasy I e – wyróżnienie

opiekun – mgr Anetta Czeczuk

 

Maria Komenda z klasy I f – nagroda

Maria Twarowska z klasy I f – nagroda

Julia Trypus z klasy I f – wyróżnienie

Szymon Łapicz z klasy I f – wyróżnienie

opiekun – mgr Jolanta Krajewska – Pikuła

 

Eliza Kisiel z klasy I g – nagroda

Oliwia Przechodzka z klasy I g – nagroda

Zuzanna Niewińska z klasy I g – nagroda

Dominik Jakuć z klasy I g – wyróżnienie

opiekun – mgr Wiesława Gryko

 

Paulina Brandowska z klasy I h – nagroda

Wiktoria Górzewska z klasy I h – wyróżnienie

Mateusz Tur z klasy I h – wyróżnienie

opiekun – mgr Elżbieta Świsłocka

 

Dawid Płoński z klasy II a – nagroda

Michalina Łukjaniuk z klasy II a – nagroda

Adam Sobolewski z klasy II a – nagroda

opiekun – mgr Marzenna Dębska

 

Magdalena Szydłowska z klasy II b – wyróżnienie

Magdalena Działdowska z klasy II b – wyróżnienie

opiekun – mgr Małgorzata Bielawska

 

Zofia Grela z klasy II c – nagroda

Michał Turowski z klasy II c – nagroda

opiekun – mgr Katarzyna Moroz

 

Marta Gregorczuk z klasy II e – wyróżnienie

Opiekun – mgr Beata Purta

 

Jakub Pietraszko z klasy III a – nagroda

opiekun – mgr Bożena Jańczuk

 

Mateusz Gogiel z klasy III c – nagroda

Wiktor Kulczyk z klasy III c – nagroda

opiekun – mgr Elżbieta Łoś

 

Amelia Bielawska z klasy III f – wyróżnienie

opiekun – mgr Dorota Gryko

 

XIV Miejski Konkurs Ortograficzny

Lidia Kraszewska z klasy III e – II miejsce

opiekun – mgr Małgorzata Sołowiej

 

Miejski Turniej Pływacki

Kinga Konopko, Grzegorz Tomalak, Mariusz Niedźwiedzki z klasy III a – II miejsce

opiekun – mgr Bożena Jańczuk

Natalia Szoka, Julia Sosnowska, Aleksandra Grzybowska i Jakub Treszczotko z klasy III c – II miejsce

opiekun – mgr Elżbieta Łoś

 


Rok szkolny 2013/2014

Konkursy ogólnopolskie

XIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki ,,Ocalić od zapomnienia

opiekunowie: p. A. Ciszewska , K. Chołko

Adam Kwiatkowski-kl.6b- 2 miejsce

Konkursy wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny ,,Nowe przygody Plastusia

opiekun p. E. Łoś

Karol Ogonowski- 2miejsce (kategoria literacka)

IV Wojewódzki Konkurs Recytatorsko- Plastyczny ,,Twórczość Jana Brzechwy słowem i pędzlem malowana”

opiekun p. B. Sepko

Krzysztof Sobolewski- kl.4d- 1 miejsce

Melania Czerska- 6a- 2 miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Jestem odblaskowy”

opiekun p. B. Jańczuk

Mariusz Niedźwiedzki- 2 miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Jestem odblaskowy”

opiekun p. A. Czeczuk

Krzysztof Zawistowski- 1 miejsce

Konkursy miejskie

Miejski Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena

opiekunowie: p. I Dudaryk, J. Krajewska- Pikuła

Julia Iwanowicz- kl 3f- 2 miejsce

Aleksandra Szymula- 3f- 2 miejsce

Otwarte Mistrzostwa Drużynowe w Szachach Szybkich

opiekun p. G. Kowalczuk

Tomasz Misiewicz- 3 miejsce

Mariusz Niedźwiedzki- 3 miejsce

Marcin Niedźwiedzki- 3 miejsce

Franciszek Sułkowski- 3 miejsce


Rok szkolny 2012/2013

Konkursy ogólnopolskie

Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Miasta Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 10

opiekun p. A. Hećman

Tomasz Misiewicz- kl.2c- 3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zwiastuny wiosny

opiekun p. A. Tołoczko

Julia Małachowska- kl.1f- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Literacki ,,Ocalić od zapomnienia”

opiekun p. K. Chołko

Marta Wensław- kl.6 b- 2 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekunowie: p. J. Kalinowska, G. Kowalczuk, E. Ostrowska, A. Roszkowska

Łukasz Janowicz- bardzo dobry wynik

K. Tałałaj- wyróżnienie

K. Gregorczuk –wyróżnienie

Bartek Łokić –wyróżnienie

Marek Nowik- wyróżnienie

Kay Horodeński- wyróżnienie

Piotr Jakimczuk- wyróżnienie

Piotr Szumowski- wyróżnienie

Gabriela Topczewska- wyróżnienie

Zofia Gulińska- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Ekoplaneta

opiekunowie: p. M. Rakus, J. Jurczykowska

Kaja Lebiedzińska- 1 miejsce

Daria Woroniecka- wyróżnienie

Piotr Jakimiuk- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik

opiekun p. M. Rakus

Piotr Jakimiuk- wyróżnienie

Kaja Lebiedzińska- wyróżnienie

Ogólnopolski  Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. D. Babicka

Szymon Mańkowski- wyróżnienie

Konkursy wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Czytelniczo- Plastyczny ,,Czy znasz twórczość Beaty Ostrowickiej”

opiekunowie: p. K. Chołko, A. Ciszewska

Adrianna Dziemiańczuk- kl.6 b- 1 miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny- III edycja ,,Jestem odblaskowy

opiekun p. A. Czeczuk

Zuzanna Matyskiel- 3 miejsce

IV Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej

opiekunowie: p. D. Kunda, M. Bielawska

Kl. 2b- 2 miejsce

Kl.3b- 2 miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Przyroda wokół mnie

opiekun p. B. Sepko

Aleksandra Karpiuk- kl.4 d- nagroda

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Małe wielkie marzenie- list do św. Mikołaja”

opiekun p. A. Czeczuk

Urszula Łokić- 1 miejsce

Hubert Rudnicki- 1 miejsce

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Najpiękniejsza palma wielkanocna” opiekun p. D. Babicka

Anna Płonowska- kl.2a- 1 miejsce

Olga Prus- kl.2a- 1 miejsce

Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

opiekun p. B. Buraczewska

Kinga Gregorczuk- 3 miejsce

Konkursy miejskie

Miejski Konkurs Fotograficzny ,,Wspomnienia z wakacji

opiekun p. A. Hećman

Emilia Sadowska- kl.2c- 2 miejsce

Miejski Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego

opiekun p. J. Łuckiewicz

Patrycja Romanowicz- kl.4c- 3 miejsce

Miejski Konkurs Twórczości Dziecięcej

opiekun p. M. Sołowiej

Izabela Dryl- 2 miejsce

Miejski Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena

opiekunowie: p. I. Dudaryk, K. Moroz

Gabriela Kiluk- kl.3c- 1 miejsce

Martyna Krasowska- kl.3c- 1 miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Wielkanoc

opiekun p. M. Sołowiej

Martyna Maksymowicz- 2 miejsce

Miejski Konkurs Literacki ,,Narysuję dla ciebie zaczarowany ogród” opiekun p. M. Sołowiej

Lidia Kraszewska- 1 miejsce

Miejski Konkurs ,,Kasztanowy ludzik zwiedza Warszawę”

opiekun p. B. Czarkowska

Patrycja Wawreniuk- 1 miejsce

Paweł Garnys- 3 miejsce

Miejski Konkurs ,,Wielkanoc czas nadziei i radości

opiekun p. B. Czarkowska

Adrianna Korzonek- 3 miejsce

Miejski Konkurs Fotograficzny ,,Boże Narodzenie- świąteczny Białystok” opiekun p. I. Dudaryk

Marlena Lewoc- 1 miejsce


Rok szkolny 2011/2012

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny( kwiecień)

opiekun p. B. Buraczewska

Krzysztof Składanek- 1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur– kategoria Maluch

opiekun p. E. Łoś

Kay Horodeński- bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny (maj)

opiekun p. B. Buraczewska

Krzysztof Składanek- 2 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko Planeta

opiekun p. M. Popko

Kaja Lebiedzińska- 3f- bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Gotuj z…”

opiekun p. M. Sołowiej

Uczniowie kl.3e- 1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Sportowy- ,,Ratujemy i uczymy ratować

opiekun p. M. Sołowiej

P. Romanowicz- 3 miejsce

Gabriela Sadowska- 3 miejsce

Paweł Dec- 3 miejsce

Dominik Rusicki- 3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik

opiekun p. D. Gryko

Piotr Jakimiuk- kl.3b- laureat

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. D. Gryko

Piotr Jakimiuk- kl.3b- bardzo dobry wynik

Konkursy wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny ,,Nowe przygody Koziołka Matołka”

opiekun p. D. Babicka

Wiktoria Krupkowska- kl. 1a- 3 miejsce

Wojewódzki Konkurs ,,Józef Piłsudski – życie i czyny

opiekun p. J. Myć

Jakub Brodowski.- 2 miejsce

Paweł Bałdowski- 3 miejsce

Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej

opiekunowie: p. D. Kunda, M. Bielawska

chór ,,Figielek”-2 miejsce

Wojewódzki Konkurs Kolęd ,,Zaśpiewajmy Jezusowi”

opiekun p. D. Kunda

Marcin Kunda- 3 miejsce

Podlaski Festiwal Pieśni Wielkanocnej

opiekun p. D. Kunda

chór ,,Figielek”- 2 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny (kwiecień)

opiekun p. B. Buraczewska

Krzysztof Składanek- 1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny  Kangur– kategoria Maluch

opiekun p. E. Łoś

Kay Horodeński- bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny (maj)

opiekun p. B. Buraczewska

Krzysztof Składanek- 2 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko Planeta

opiekun p. M. Popko

Kaja Lebiedzińska- kl.3f- bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Gotuj z…”-

opiekun p. M. Sołowiej

Klasa 3e- 1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Sportowy- ,,Ratujemy i uczymy ratować”

opiekun p. M. Sołowiej

Patrycja Romanowicz- 3 miejsce

Gabriela Sadowska- 3 miejsce

Paweł Dec- 3 miejsce

Dominik Rusicki- 3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik

opiekun p. D. Gryko

Piotr Jakimiuk- laureat

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. D. Gryko

Piotr Jakimiuk- bardzo dobry wynik

 Konkursy miejskie

Miejski Konkurs Recytatorski ,,Jan Paweł II nasz papież

opiekun p. J. Łuckiewicz

Hanna Gryko- kl.3d, 1 miejsce

Piotr Jakimiuk- kl. 3b- 1 miejsce

Międzyszkolny Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena” opiekunowie: p. I. Dudaryk, E. Łoś

Aleksandra Niewińska- kl.3a- 1 miejsce

Julia Słomińska- kl.3a- 1 miejsce

XI Miejski Konkurs Ortograficzny

opiekun p. M. Popko

Kaja Lebiedzińska- kl.3f-  1 miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Majowy ogród

opiekun p. M. Popko

Paweł Rutkowski- 1 miejsce

K. Fiedorczuk- 2 miejsce

Miejski Konkurs ,,Modelinowe cudaki

opiekun p. M. Sołowiej

Maria Wojtach- 3 miejsce


Rok szkolny 2010/2011

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geoplaneta

opiekun  p. J. Jurczykowska

J. Jakimiuk- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangurek

opiekun p. E. Łoś

J. Perkowska- bardzo dobry wynik

K. Horodeński- bardzo dobry wynik

K. Janowicz- bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Poetycki ,,Ocalić od zapomnienia”

opiekun p. K. Chołko

H. Kossakowska- 3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik

opiekun p. M. Popko

K. Lebiedzińska- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekunowie: p. G. Kowalczuk, A. Roszkowska, E. Mirończuk, J. Kalinowska

J. Łotko- wyróżnienie

J. Jakimiuk- laureat

D. Biedrzycki- wyróżnienie

K. Tałałaj- bardzo dobry wynik

M. Fiedoruk- wyróżnienie

K. Gregorczuk- wyróżnienie

Ł. Janowicz- wyróżnienie

Konkursy miejskie

IV Miejski Konkurs Matematyczny ,,Mały Matematyk 2010”

opiekun p. D. Babicka

P. Szumowski- 3 miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczne ferie

opiekun  p. M. Popko

K. Fiedoruk- 1 miejsce


Rok szkolny 2009/2010

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. E. Świsłocka

Łukasz Janowicz- wyróżnienie

IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego ,,Ocalić od zapomnienia

opiekunowie: p. K. Chołko, R. Muczyńska, E. Janikowska

Małgorzata Niewińska- kl.6f- 1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun  p. A. Roszkowska

Jacek Jakimiuk – laureat

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun  p. J. Kalinowska

Szymon Sidoruk- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. E. Mirończuk

Katarzyna Matys- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. G. Kowalczuk

Tomasz Zalewski- wyróżnienie

Adrian Zajkowski – wyróżnienie

Krzysztof Mikulski – wyróżnienie

Agata Kwiatkowska- wyróżnienie

Jakub Łotko- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. E. Świsłocka

Łukasz Janowicz- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. M. Bielawska

Kinga Gregorczuk- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekun p. I. Januszkiewicz

Bartłomiej Łotko- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur

opiekunowie: p. D. Babicka, D. Kunda, G. Szeps

Gabriela Topczewska – bardzo dobry wynik

Piotr Szumowski – bardzo dobry wynik

Wojciech Zajkowski – bardzo dobry wynik

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych- Ekoplaneta

opiekun p. J. Jurczykowska

SP 19 – kategoria zespołowa- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Losy żołnierza

opiekun p. J. Myć

Jacek Jakimiuk – laureat

Ignacy Sułkowski- finalista

Konkursy wojewódzkie

Wojewódzki Przegląd Chórów Szkolnych- konkurs kolęd

opiekun p. A. Wałejko

Chór szkolny- 1 miejsce

VIII Wojewódzki Przegląd Chórów Szkolnych

opiekun p. A. Wałejko

Chór szkolny ,,Rozśpiewana 19”-1 miejsce

Konkurs Historyczny ,,Józef Piłsudski- życie i czyny

opiekun p. J. Myć

Klaudia Kacejko- 1 miejsce

Agnieszka Kardasz- 2 miejsce

Justyna Korzonek- 3 miejsce

 Konkursy miejskie

Miejski Konkurs Matematyczny ,,Mały Matematyk

opiekun p. E. Świsłocka

Łukasz Janowicz- 3 miejsce

Międzyszkolny Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena

opiekun p. I Dudaryk

Julia Kulik- 3 miejsce

Marek Nowik- 3 miejsce

Miejski Konkurs Kolęd i Piosenki Świątecznej

opiekun p. A. Wałejko

E. Siemionowicz- 1 miejsce

Konkurs Rejonowy ,,Życie i twórczość J. Słowackiego”

opiekun p. B. Buraczewska

P. Gierasimczuk – 1 miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczne ferie

opiekunowie: p. K. Moroz, E. Świsłocka

Aleksandra Żamojda- 1 miejsce

Joanna Kossakowska- 3 miejsce


Rok szkolny 2008/2009

Konkursy ogólnopolskie

Festiwal Kolęd w ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów opiekunowie: p. M. Bielawska, D. Kunda

Kl. 1b i kl.2b- srebrny dyplom

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur 2009

opiekun p. A. Roszkowska

Przemysław Perkowski- 1 miejsce w województwie

VIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego ,,Ocalić od zapomnienia

opiekunowie: p. K. Chołko, R. Muczyńska

Małgorzata Niewińska- 1 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego ,,Słowo daję

opiekun p. B. Buraczewska

A. Ruczaj- 2 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangurek 2009

opiekun p. E. Świsłocka

Łukasz Janowicz- kl.2f- najlepszy wynik w województwie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Piastowie- władcy Polski

opiekun p. J. Myć

Agnieszka Ruczaj- 2 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Losy żołnierza

opiekun p. J. Myć

M. Andruszkiewicz- do eliminacji centralnych

D. Krasowska- 1 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Mity”

opiekun p. J. Myć

Dominika Krasowska- 1 miejsce w Polsce

Konkursy wojewódzkie

VIII Podlaski Festiwal Pieśni Moniuszkowskiej

opiekun p. A. Wałejko

Chór ,,Rozśpiewana 19”- 2 miejsce

Wojewódzki Przegląd Chórów ,,Kolędy polskie

opiekun p. A. Wałejko

Chór ,,Rozśpiewana 19”- 1 miejsce

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Muzyce

opiekun p. A. Wałejko

Przemysław Perkowski- 1 miejsce

Podlaski Konkurs z cyklu ,,Śpiewająca Polska”

opiekunowie: p. D. Kunda, M. Bielawska

Chór szkolny- 1 miejsce

Wojewódzki Konkurs Historyczny ,,Józef Piłsudski- życie i czyny

opiekun p. J. Myć

M. Andruszkiewicz- 1 miejsce

D. Krasowska- 2 miejsce

M. Harasimczuk- 3 miejsce

Konkursy miejskie

II Miejski Konkurs Matematyczny ,,Mały Matematyk

opiekun p. E. Janikowska

Jacek Jakimiuk- 1 miejsce

Międzyszkolny Konkurs ,,Życie i twórczość H. Ch. Andersena

opiekun p. I Dudaryk

M. Świsłocka-kl.3a- 1 miejsce

Krzysztof Składanek- kl 3a- 1 miejsce

Miejski Konkurs ,,Kolęda Malucha”

opiekun p. G. Szeps

Kl.1c- 2 miejsce

Miejski Konkurs ,,Jasełka 2008”

opiekun p. G. Szeps

Kl.1c- 3 miejsce

Miejski Konkurs ,,Kolęda Malucha

opiekunowie: p. M. Bielawska, D. Kunda

Chór ,,Figielek”- 2 miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczne ferie

opiekunowie: p. E. Świsłocka, B. Jańczuk, B. Czarkowska

M. Barszczewska- 1 miejsce

N. Nozderka- 1 miejsce

A. Dylewicz- 1 miejsce

D. Gruszewski- 1 miejsce

W. Filipczuk- 2 miejsce

K. Lulewicz- 3 miejsce

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej o zasięgu miejskim (kl.4-6)

opiekun p. E. Kulisiewicz

Eryk Siemionowicz- kl.4c- 1 miejsce

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej o zasięgu miejskim (kl.1-3)

opiekun p. K. Gadzała

Aleksandra Łętowska- kl.2b- 3 miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Ogród pełen barw”

opiekun p. G. Szeps

Oliwia Czarkowska- 1 miejsce

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
    ul. Mieszka I 18
    15-054 Bia­ły­stok
  • tel. 85 73 23 000
    fax. 85 74 06 019

Galeria zdjęć