Świetlica

"Dziecko jest dobre. Jesli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż."

J.Korczak

Celem działalności świetlicy jest zapewnienie dzieciom zorganizowanej opieki wychowawczej, pomocy w nauce oraz stworzenie odpowiednich warunków do nauki własnej i rekreacji.

Działalność świetlicy można na bieżąco śledzić na:

Świetlica klas I - III  s.201
Świetlica klas II - III s.415

- obie świetlice czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00

Zajęcia świetlicowe są bezpłatne. Rodzice uczęszczających dzieci są zobowiązani do przyniesienia wyprawki lub wpłaty równowartości w ustalonej kwocie.

Kadra świetlicy - mgr E. Piechocka, mgr A. Tołoczko, mgr K. Snopko, mgr E. Zimnoch, mgr E. Janikowska,
mgr I. Dudaryk, mgr K. Chołko, mgr A. Kocięcka, mgr E. Pasterniak, mgr U. Komenda,mgr E. Mirończuk

Oprócz zajęć wynikajacych z planów pracy swietlicy wychowawczynie prowadzą koła zainteresowań:

- "Tańcowała igła z nitką"- mgr A.Tołoczko
- "Zabawy z Maszą" - mgr A.Tołoczko
- "Ciekawi  świata" - mgr K.Snopko
- "Rozrywki umysłowe" - mgr K.Snopko
- "Język angielski w zabawie" - mgr E.Zimnoch
- "Klub Siedmiu Kontynentów" - mgr A.Kocięcka, mgr E.Pasterniak, mgr U.Komenda
- "Gry stolikowe"- mgr A.Kocięcka
- "Gry logiczne" - mgr E.Pasterniak

Rekrutacja odbywa się każdego roku na przełomie marca i kwietnia.
Regulamin świetlicy szkolnej, zasady naboru do świetlicy oraz "Wniosek o objęcie ucznia zajęciami  świetlicowymi " są do pobrania w załączniku.