Nawigacja

Stypendium Motywacyjne Dyrektora Szkoły

za rok szkolny 2015/2016:

Raczkowska Aleksandra, Dec Paweł, Jakimiuk Piotr, Gulińska Zofia, Karpiuk Aleksandra, Surynowicz Antonina, Sadowska Gabriela, Zalewska Magda, Lebiedzińska Kaja, Fiedoruk Katarzyna, Sobolewski Krzysztof, Koszykowski Michał, Puczyńska Aleksandra, Bobka Piotr, Kozłowska Aleksandra, Lewoc Marlena, Niegierysz Mateusz

za rok szkolny 2014/2015:

Kaja Lebiedzińska, Piotr Jakimiuk, Gabriela Topczewska, Adam Kwiatkowski, Piotr Szumowski, Krystyna Kobierska, Victoria Tyminski, Hanna Żukowska, Gabriel Radawiec, Wojciech Zajkowski

za rok szkolny 2013/2014:

Słoma Kacper, Lebiedzińska Kaja, Gulińska Zofia Kalina, Jakimiuk Piotr, Szumowski Piotr, Gryko Hanna, Topczewska Gabriela, Dańko Andrzej, Kalinowski Mateusz, Boguska Ewa, Biedasiewicz Martyna, Żukowska Hanna, Tymiński Viktoria Joanna, Ostrowska Katarzyna

za rok szkolny 2012/2013:

Lebiedzińska Kaja, Gregorczuk Kinga, Janowicz Łukasz, Tałałaj Krzysztof, Topczewska Gabriela, Dańko Andrzej, Szumowski Piotr, Kwiatkowski Adam, Kuryla Alina, Ostrowska Katarzyna, Chren Julia, Wensław Marta

za rok szkolny 2011/2012:

Gregorczuk Kinga, Janowicz Łukasz, Kulesz Małgorzata, Muszyńska Aleksandra Julia, Bałdowski Paweł, Jakimiuk Jacek, Składanek Krzysztof, Trykozko Izabela, Topczewska Gabriela, Szumowski Piotr, Chren Julia, Tałałaj Krzysztof, Nozderka Natalia, Olesiński Adam, Tołwińska Marta, Świsłocka Martyna, Romanowska Beata

za rok szkolny 2010/2011:

Antonowicz Karolina, Buczkowski Kamil, Bułach Oliwia, Gąsiorowska Kinga Sandra, Giesko Urszula, Guszczyn Zuzanna, Janowicz Łukasz, Kossakowska Hanna, Kruszewski Patryk, Kwiatkowska Agata, Łupiński Rafał, Mirończuk Natalia, Nieradko Justyna, Ostapczuk Dawid, Pikus Paulina, Poskrobko Paulina, Romanowska Beata, Rydzewski Andrzej, Składanek Krzysztof, Siemionowicz Eryk, Świsłocka Martyna, Waraksa Dominika, Wróbel Weronika, Zimnoch Aleksandra

za rok szkolny 2009/2010:

Antonowicz Karolina, Buczkowski Kamil, Bułach Oliwia, Gąsiorowska Kinga Sandra, Giesko Urszula, Guszczyn Zuzanna, Janowicz Łukasz, Kossakowska Hanna, Kruszewski Patryk, Kwiatkowska Agata, Łupiński Rafał, Mirończuk Natalia, Nieradko Justyna, Ostapczuk Dawid, Pikus Paulina, Poskrobko Paulina, Romanowska Beata, Rydzewski Andrzej, Siemionowicz Eryk, Składanek Krzysztof, Świsłocka Martyna, Waraksa Dominika, Wróbel Weronika, Zimnoch Aleksandra

za rok szkolny 2008/2009:

Antonowicz Karolina, Borowa Justyna, Biżuta Agata, Chomiczewski Jakub, Franciszkiewicz Karolina, Gąsiorowska Sandra Kinga, Gierasimczuk Paulina, Grabowska Emilia, Jakimiuk Jacek, Jańczuk Krzysztof Piotr, Kardasz Agnieszka, Kotuk Monika, Korolczuk Urszula, Korzonek Justyna, Kwiatkowska Agata, Lewicka Marta, Łętowska Zuzanna, Łukaszewicz Joanna, Matys Katarzyna, Niewińska Małgorzata, Ostaszewska Kamila, Pleskowicz Monika, Sidoruk Szymon, Siemianowicz Eryk, Staszyńska Magdalena, Wądołowska Angelika, Zajkowski Adrian, Zimnoch Aleksandra

za rok szkolny 2007/2008:

Andruszkiewicz Michał, Boboryko Aleksandra, Bogacki Maciej, Borys Urszula, Budzyńska Izabella, Czarnecka Julia, Doroszkiewicz Julia, Gajko Emil, Harasimczuk Marek, Kamińska Natalia, Krasowska Dominika, Lewczuk Natalia, Matys Katarzyna, Mazuś Bartosz, Owłasiuk Aleksandra, Perkowski Przemysław, Sewastianiuk Anna, Sidoruk Szymon, Ruczaj Agnieszka, Zalewska Karolina, Zaniewska Dominika

za rok szkolny 2006/2007:

Andruszkiewicz Michał, Bogacki Maciej, Bondaruk Urszula, Ciupak Natalia, Dąbrowska Adrianna, Doroszkiewicz Emilia, Jasińska Dominika, Kamińska Natalia, Krasowska Dominika, Leoniuk Aleksandra, Paszkiewicz Tomasz, Perkowski Przemysław, Popławska Ewa, Popławska Magdalena, Ruczaj Agnieszka, Sewastianiuk Anna, Sokołowska Inga, Zajkowski Jakub, Zapisek Gabriela, Zimin Paweł

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
    ul. Mieszka I 18
    15-054 Bia­ły­stok
  • tel. 85 73 23 000
    fax. 85 74 06 019

Galeria zdjęć