Nawigacja

Zajęcia rozwijające zainteresowania Zajęcia świetlicowe Pomoc pedagogiczno - psychologiczna, konsultacje

 

 


Pomoc pedagogiczno - psychologiczna, konsultacje w roku szkolnym 2016/17

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

termin, sala

1

Babicka Danuta

Zespół wyrównawczy kl. IIIa

środa 11.50-12.35 s.210

2

Bielawska Małgorzata

Zespół wyrównawczy

wtorek 8.00-8.45 s.207

3

Buraczewska Katarzyna

SOS z j. polskiego

wtorek 15.40-16.25 s.307

4

Chołko Krystyna

Trening ortograficzny

poniedz. 15.40-16.25 s.302

5

Ciszewska Alina

SOS z j. polskiego

poniedz. 15.40-16.25 s.002

6

Czarkowska Barbara

Zespół wyrównawczy kl. IIId

poniedz. 14.45-15.30 s.211

Konsultacje

poniedz. 15.30-16.15 s.205

7

Czeczuk Anetta

Zespół wyrównawczy kl. IIIe

czwartek 15.40-16.25 s.101

8

Daniszewska Beata

Zespół wyrównawczy kl. IId

poniedz. 10.45-11.30 s.210

Zespół wyrównawczy kl. IId

czwartek 11.50-12.35 s.210

9

Dec-Zdanowicz Urszula

Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl IVc

czwartek 9.45-10.35 s.210

Konsultacje

piątek 15.30-16.15 gab. ped.

10

Drabanek Teresa

Konsultacje

poniedz. 12.50-13.25 p. naucz.

11

Gadzała Katarzyna

Konsultacje

wtorek 15.30-16.25 s.304

12

Gryko Dorota

Ćwiczenia grafomotoryczne dla kl. I

piątek 9.50-10.35 s.211

Zespół wyrównawczy kl.IIf

czwartek 15.40-16.25 s.206

13

Jańczuk Bożena

Zespół korekcyjno-kompensacyjny IIIa,b

wtorek 10.45-11.30 s.211

Zespół wyrównawczy kl.IIa

piątek 9.50-10.35 s.211

14

Jeleniewska Mirosława

Zajęcia usprawniające w kl ,,0"

czwartek 13.00-13.45 s.105,106

15

Jurczykowska Joanna

Konsultacje

środa 15.40-16.25 s.209

16

ks. Kalinin Michał

Konsultacje

czwartek 15.40-16.25 p. naucz.

17

Komenda Urszula

Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl.IVd, VIe

poniedz.15.40-16.20 s.211

Zespół korekcyjno-kompens. kl.IVb,Vd,VId

wtorek 8.00-8.45 s.211

18

Konopko Ewa

Zespół korekcyjno-kompensacyjny IVe,VIb

wtorek 14.45-15.30 s.211

Zespół korekcyjno-kompensacyjny IId, IIg, IIId

wtorek 13.50-14.35 s.104

19

Kowalczuk Grażyna

Zespół wyrównawczy kl. Va,b

poniedz. 14.45-15-30 s.307

20

Kozłowska Katarzyna

Konsultacje

piątek 13.50-14.35 s.311

Zespół wyrównawczy kl.IV

poniedz. 14.45-15-30 s.005

21

Krajewska-Pikuła Jolanta

Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl.IIIe, IIIh

środa 11.50-12.35 s.211

Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl.Va,Vc, Ve

środa 15.40-16.25 s.205

22

Kunda Dorota

Zespół wyrównawczy kl.IIIb

środa 10.45-11.30 s.211

23

Kwasowski Grzegorz

SOS z j. polskiego

środa 8.00-8.45 s.309

24

Mirończuk Ewa

Zespół wyrównawczy kl.VIb

wtorek 8.00-8.45 s.304

25

Mioduszewska Samojlik E

Zespół wyrównawczy kl.IV

czwartek 14.00-14.45 s.311

26

Moroz Katarzyna

Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl.I i ,,O"

czwartek 12.45-13.45 s.211

27

Niemczynowicz Adam

Konsultacje

czwartek 9.50-10.35 p.nauczyc.

28

Onoszko Jolanta

Konsultacje

czwartek 14.45-15.30 s.301

29

Ostrowska Ewa

Zespół wyrównawczy kl.VIa,c,e

czwartek 14.45-15.30 s.304

 

 

Zespół wyrównawczy kl.VId,f

poniedz. 8.00-8.45 s.304

30

Panasiewicz Danuta

Konsultacje

czwartek 13.50-14.35 s.308

31

Pasterniak Ewa

Socjoterapia

środa 11.50-12.35 s.211

32

Popko Magdalena

Zespół korekcyjno-kompensacyjny IIIc, IIIg

piątek 10.45-11.30 s.211

33

Roszkowska Alicja

Zespół wyrównawczy kl. Vc,e

poniedz.15.40-16.25 s.305

34

Rynkowski Wojciech

Zajęcia wyrównawcze kl.V

środa 15.40-16.26 s.205

35

Sadowska Anna

Konsultacje

czwartek 15.45-16.25 s.306

36

Sienkiewicz - Górska Beata

Konsultacje

środa 12.50-13.35 p. naucz.

37

Skiepko Ewa

SOS z j. polskiego

poniedz. 14.45-15.30 s.308

38

Sołowiej Małgorzata

Zespół wyrównawczy j.pol. kl. IIe

wtorek 15.40-16.25 s.203

Zespół wyrównawczy mat. kl.IIe

czwartek 15.40-16.25 s.203

39

Suchodolska Beata

"Gry i zabawy uspr. pamięć i koncentr." kl. I-III"

wtorek 13.50-14.35 s.211

40

Szeps Grażyna

Zespół wyrównawczy kl. IIg

środa 12.50-13.35 s.211

41

Tomalak Jarosław

Gimnastyka korekcyjna

poniedz. 8.55-9.40 s. gimn.

Gimnastyka korekcyjna

czwartek 9.50-10.35 s. gimn.

42

Troc Jarosław

Konsultacje

poniedz. 12.50-13.25 p.naucz.

43

Zimnoch Eliza

SOS z j. angielskiego kl.VI

środa 13.50-14.35 s.005

44

Żuk Łukasz

Konsultacje

piątek 9.50-10.35 p. naucz.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
    ul. Mieszka I 18
    15-054 Bia­ły­stok
  • tel. 85 73 23 000
    fax. 85 74 06 019

Galeria zdjęć