Nawigacja

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Laureaci konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich, miejskich Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego Stypendium Motywacyjne Dyrektora Szkoły Medal Mieszko Stypendyści Prezydenta Miasta Białegostoku Super Uczeń SP 19 Medal „Diligentiae” Statuetka ,,Nauczyciel Mądry Sercem”

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

 

Rok szkolny 2015/2016

zyk polski

Oliwia Mironowicz kl.VI c – opiekun Katarzyna Buraczewska

Aleksandra Kozłowska kl.VI a – opiekun Alina Ciszewska

Matematyka

Piotr Bobka kl.VI a – opiekun Jolanta Kalinowska

Mateusz Szelkowski kl.VI a- opiekun Jolanta Kalinowska

 

Rok szkolny 2014/2015

zyk polski

Aleksandra Karpiuk – opiekun Grzegorz Kwasowski

Kaja Lebiedzińska kl. VI b – opiekun Danuta Panasiewicz

Język angielski

Kaja Lebiedzińska kl. VI b – opiekun Ewa Kulisiewicz

Matematyka

Paweł Dec – opiekun Ewa Mirończuk

Piotr Jakimiuk kl. VI e – opiekun Grażyna Kowalczuk

Magda Zalewska – opiekun Ewa Ostrowska

Historia

Piotr Jakimiuk kl. VI e – opiekun Monika Grynczel

Przyroda

Zofia Gulińska  – opiekun Joanna Jurczykowska

Rok szkolny 2013/2014

Język angielski

Kaja Lebiedzińska kl. V b – opiekun Ewa Kulisiewicz

Rok szkolny 2013/2014

zyk polski

Kaja Lebiedzińska kl. V b – opiekun Bożena Buraczewska

Adam Kwiatkowski kl. VI b – opiekun Alina Ciszewska

Krystyna Kobierska kl. VI c – opiekun Bożena Buraczewska

Język angielski

Kaja Lebiedzińska kl. V b – opiekun Ewa Kulisiewicz

Gabriela Topczewska kl. VI a – opiekunowie Magdalena i Mariusz Topczewscy

Victoria Tyminski kl. VI c – opiekun Ewa Kulisiewicz

Hanna Żukowska kl. VI c – opiekun Ewa Kulisiewicz

Matematyka

Piotr Jakimiuk kl. V e – opiekun Grażyna Kowalczuk

Gabriela Topczewska kl. VI a – opiekun Ewa Mirończuk

Piotr Szumowski kl. VI b – opiekun Grażyna Kowalczuk

Gabriel Radawiec kl. VI c – opiekun Ewa Ostrowska

Wojciech Zajkowski kl. VI c – opiekun Ewa Ostrowska

Historia

Kaja Lebiedzińska kl. V b – opiekun Monika Grynczel

Piotr Jakimiuk kl. V e – opiekun Monika Grynczel

Przyroda

Kaja Lebiedzińska kl. V b – opiekun Małgorzata Rakus

Gabriela Topczewska kl. VI a – opiekun Joanna Jurczykowska


Rok szkolny 2012/2013

Język polski

Kinga Gregorczuk kl. VI a – opiekun Bożena Buraczewska

Kacper Rudnicki kl. VI a – opiekun Bożena Buraczewska

Małgorzata Fiedoruk kl. VI d – opiekun Danuta Panasiewicz

Karolina Fedorowicz kl. VI e – opiekun Grzegorz Kwasowski

Matematyka

Piotr Szumowski kl. V b – opiekun Grażyna Kowalczuk

Marek Nowik kl. VI b – opiekun Ewa Ostrowska

Łukasz Janowicz kl. VI c – opiekun Jolanta Kalinowska

Krzysztof Tałałaj kl. VI c – opiekun Jolanta Kalinowska

Dominik Fiedziukiewicz kl. VI d – opiekun Grażyna Kowalczuk

Przyroda

Daria Woroniecka kl. VI a – opiekun Joanna Jurczykowska


Rok szkolny 2011/2012

Język polski

Kinga Gregorczuk kl. VI a – opiekun Bożena Buraczewska

Krzysztof Składanek kl. VI e – opiekun Bożena Buraczewska

Izabela Trykozko kl. VI f – opiekun Danuta Panasiewicz

Marta Tołwińska kl. VI c – opiekun Grzegorz Kwasowski

Język angielski

Krzysztof Składanek kl. VI e – opiekun Eliza Myć

Historia

Ignacy Sułkowski kl. VI d – opiekun Julia Myć

Jacek Jakimiuk kl. VI d – opiekun Julia Myć

Maksymilian Sobolewski kl. VI e – opiekun Julia Myć

Przyroda

Jacek Jakimiuk kl. VI d – opiekun Joanna Jurczykowska

Maria Suprunowicz kl. VI d – opiekun Joanna Jurczykowska


Rok szkolny 2010/2011

Język polski

Krzysztof Mikulski kl. VI c – opiekun Bożena Buraczewska

Justyna Korzonek kl. VI e  – opiekun Grzegorz Kwasowski

Język angielski

Krzysztof Mikulski kl. VI c – opiekun Ewa Kulisiewicz

Eryk Siemionowicz kl. VI c – opiekun Ewa Kulisiewicz

Matematyka

Jacek Jakimiuk kl. V d – opiekun Alicja Roszkowska

Agata Kwiatkowska kl. VI c – opiekun Grażyna Kowalczuk

Przyroda

Emilia Grabowska kl. VI e – opiekun Joanna Jurczykowska

Andrzej Rydzewski kl. VI d – opiekun Joanna Jurczykowska


Rok szkolny 2009/2010

Język polski

Zuzanna Łętowska kl. VI b – opiekun Bożena Buraczewska

Matematyka

Tomasz Zalewski kl. VI c – opiekun Grażyna Kowalczuk

Szymon Sidoruk kl. VI d – opiekun Jolanta Kalinowska

Maciej Abłażewicz kl. VI e – opiekun Jolanta Kalinowska

Katarzyna Matys kl. VI f – opiekun Ewa Mirończuk


Rok szkolny 2008/2009

Język polski

Agnieszka Ruczaj kl. VI b – opiekun Bożena Buraczewska

Historia

Przemysław Perkowski kl. VI e  – opiekun Julia Myć

Matematyka

Przemysław Perkowski kl. VI e  – opiekun Alicja Roszkowska

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
    ul. Mieszka I 18
    15-054 Bia­ły­stok
  • tel. 85 73 23 000
    fax. 85 74 06 019

Galeria zdjęć