Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Laureaci konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich, miejskich Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego Stypendium Motywacyjne Dyrektora Szkoły Medal Mieszko Stypendyści Prezydenta Miasta Białegostoku Super Uczeń SP 19 Medal „Diligentiae” Statuetka ,,Nauczyciel Mądry Sercem”

Statuetka ,,Nauczyciel Mądry Sercem”

Statuetka ,,Nauczyciel Mądry Sercem” jest prestiżową nagrodą dla osoby, która swoim postępowaniem, postawą i czynami uczy i mądrze kieruje uczniami; jest dla nich szczególnym autorytetem i niedoścignionym ideałem. Nauczyciel, który mobilizuje młodzież do działania, pracy i rozwoju, który ma w sobie „magię” przyciągania ludzi. Nauczyciel Mądry Sercem.

Statuetka jest przyznawana przez Kapitułę powołaną przez Prezydenta Miasta Białegostoku. Statuetkę otrzymali:

p. Grażyna Szeps – 2011r.

p. Halina Moroz – 2009r.

s. Ewa Barłowska – 2008r.