Oddział przedszkolny

W roku szkolnym 2016/2017 w szkole funkcjonują dwa oddziały przedszkolne, które pracują w systemie mieszanym ( 5-o i 10-o godzinnym ). Realizacja podstawy programowej odbywa się w godzinach 8.00 – 13.00. Za dodatkowy czas (przekraczający 5 godzin dziennie) rodzice płacą wg ustalonej stawki. Zajęcia odbywają się w sali dostosowanej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Ponadto dysponujemy bogato wyposażoną salą zabaw i nowoczesnym placem zabaw. Oferta edukacyjna dla przedszkolaków została poszerzona o zajęcia dodatkowe z rytmiki, bajkoterapii i origami. Realizujemy dodatkowe programy profilaktyczne: „Bezpieczny przedszkolak”, „Wiem, co jem”. Dzieci aktywnie uczestniczą w życiu szkoły biorąc udział w uroczystościach, konkursach i akcjach („Szklanka mleka”, „Owoce w szkole”, „Śniadanie daje moc”). Szczegółowe informacje dotyczące ważniejszych wydarzeń i uroczystości przedszkolnych można znaleźć na blogu oddziału przedszkolnego.

http:/zerowka.bloog.pl